Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

De UFC organiseert jaarlijks de “International Fightweek” waarbij de organisatie alles uit de kast haalt voor de fans. Dit jaar is het extra speciaal met het jubileum evenement UFC 200: Jones vs. Cormier 2.

Maar zoals wij gewend zijn van de UFC is één evenement nooit genoeg tijdens deze week.
Zo kunnen wij maar liefst genieten van drie UFC evenementen, is er een fan expo en heeft de UFC allerlei activiteiten staan voor de fans.

Mocht je niet aanwezig zijn in Las Vegas, dan kan je alvast wat dagen vrij nemen, want dit gaat een zware maar zeer vermakelijke week worden voor de echte UFC fans.

Wij zetten de UFC Fightcards, de tijden en de tv zenders voor je op een rijtje (Dit zijn de tijden uit de tv gids, houd UFC Nederland in de gaten voor meer updates).

UFC Fight Night: dos Anjos vs. Alvarez

 7/8 Juli / 4:00 (s’nachts) / Fox Sports 4

Matchups: 

Rafael dos Anjos (c) vs. Eddie Alvarez
Roy Nelson vs. Derrick Lewis
Alan Jouban vs. Belal Muhammad
Joseph Duffy vs. Mitch Clarke
Mike Pyle vs. Alberto Mina
John Makdessi  vs. Mehdi Baghdad
Anthony Birchak vs. Dileno Lopes
Russell Doane vs. Pedro Munhoz
Felipe Arantes vs. Jerrod Sanders
Gilbert Burns vs. Łukasz Sajewski
Marco Beltrán vs. Reginaldo Vieira
Vicente Luque vs. Alvaro Herrera

The Ultimate Fighter: Team Joanna vs. Team Cláudia Finale

 8/9 Juli / 4:00 (s’nachts) / Fox Sports 2


Matchups:

Joanna Jędrzejczyk (c) vs Cláudia Gadelha
Andrew Sanchez vs TBA
Amanda Cooper vs TBA
Ross Pearson vs. Will Brooks
Doo Ho Choi vs. Thiago Tavares
Joaquim Silva vs. Andrew Holbrook
Gray Maynard vs. Fernando Bruno
John Moraga vs. Matheus Nicolau
Cory Hendricks vs. TBA
Cezar Ferreira vs. Anthony Smith
Jake Matthews  vs. Kevin Lee
Li Jingliang vs. Anton Zafir

UFC 200: Cormier vs. Jones 2

 9/10 Juli / 0:30 (s’nachts) / Fox Sports 2 (Met prelims) 

Matchups:

Daniel Cormier (c) vs. Jon Jones (ic)
Brock Lesnar vs. Mark Hunt
Miesha Tate (c) vs. Amanda Nunes
José Aldo  vs. Frankie Edgar
Cain Velasquez vs. Travis Browne
Cat Zingano vs. Julianna Peña
Johny Hendricks vs. Kelvin Gastelum
T.J. Dillashaw vs. Raphael Assunção
Sage Northcutt vs. Enrique Marín
Diego Sanchez vs. Joe Lauzon
Gegard Mousasi vs. Thiago Santos
Jim Miller vs. Takanori Gomi

Bekijk hier het volledige schema van de UFC International Fightweek 2016:

Houd UFC Nederland in de gaten voor previews, samenvattingen en nieuwtjes!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Show Comments (0)

You May Also Like

LIVE om 23:00: Media workout van Floyd Mayweather

Kijk hier vanavond vanaf 23:00 naar de media workout van Floyd Mayweather die zich ...

UFC Fight Night 126 Cerrone vs. Medeiros Recap

Donald Cerrone stapte vannacht de Octagon in met een verliesreeks van drie partijen en ...

The Ultimate Fighter 25 – Team Garbrandt vs. Team Dillashaw – aflevering 11

Team Dillashaws teamgenoten Tom Gallicciho en Dhiego Lima zullen de octagon instappen voor de ...

Georges St-Pierre: “De GSP van nu zou de oude GSP verslaan.”

In zijn eerste officiele statement sinds dat hij weer getekend heeft voor de UFC ...